Tartışma Citroen Ami Kullananlar Buraya

• Konbuyu başlatan Accoyntant57
  • Başlangıç tarihi
Tartışma
A

Accoyntant57

Üye
Selam arkadaşlar, Citroen Ami almayı düşünenler veya kullanıcı olanlar için bir başlık açma gereği duydum. Burası Ami ile ilgili tecrübelerimizi, bilgi ve önerilerimizi, hatta varsa sorunlarımızı paylaşabileceğimiz bir yer olabilir. Ben de bir süredir Ami almayı düşünüyorum ancak gerçek kullanıcı yorumlarına ulaşmak biraz zor oldu. Bu yüzden, Ami kullanıcılarının tecrübelerini duymak benim gibi düşünenleri de aydınlatabilir. Sizlerden gelen geri dönüşleri, deneyim ve tavsiyeleri sabırsızlıkla bekliyorum. Bu aracı kullanmanın günlük hayatta nasıl olduğunu, avantaj ve dezavantajlarını, karşılaşılan problemleri ve çözüm önerilerini burada tartışabiliriz. Herkese şimdiden teşekkürler, umarım faydalı ve bilgi dolu bir konuşma döngüsü oluşturabiliriz.

Selam! Citroen Ami'nin dışarıdan çok şirin ve kompakt göründüğünü herkes söyleyebilir ama, bir de şehir içindeki kullanım rahatlığı ve elektrikli olmasının pratikliği var. Yalnız hız sınırı ve tek şarjla gidebildiği mesafe zaman zaman düşündürüyor. Özellikle sık şarj gerektiriyor mu? 🤔

Geri