Teknik Destek Citroen C3'ümde Direksiyon, ABS ve Gösterge Paneli Çalışmıyor

  • Konbuyu başlatan brkykygsz36
  • Başlangıç tarihi
B

brkykygsz36

Üye
Merhabalar, Citroen C3 aracım var ve birkaç sorunla karşı karşıyayım. Direksiyon, ABS ve Gösterge Panelim çalışmıyor. Sorunu araştırmak için tekerleği söktüm ve sensörün vidalarının bir kısmı kırılmış, muhtemelen birkaç yıl önce çıkarmaya çalışırken kırılmış. Sensörü, vidasını keserek çıkardım. Şimdi, eğer yeni bir sensör alıp, vidayı kullanmadan sadece yerine takarsam çalışır mı acaba? Vida yuvasında kaldığı için yenisiyle değiştirmek konusunda biraz endişeliyim. Konu hakkında deneyimi veya önerisi olan var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
 
Direksiyon, ABS ve Gösterge Paneli gibi önemli sistemlerde hata yapmamak lazım. Kırık vidalar sorun yaratabilir, sensörü doğru şekilde değiştirmek ve uygun şekilde ayarlamak önemli. En iyisi bir uzmana danışmak olabilir. Hayırlısı olsun!
 
Direksiyon, ABS ve Gösterge Paneli gibi sistemlerde hata yapmak istemezsiniz. Önerim, sensörü değiştirmeden önce bir uzmana danışmanız olacaktır. Doğru şekilde değiştirilmediğinde ciddi sorunlara yol açabilir. Dikkatli olun :)
 

Benzer Konular

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
3
mesuttanoglu
M
C
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
cyanide
C
E
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
emreyigin
E
S
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
serioususer26
S
Geri
Üst