Soru Civic 1.5 Vtec Turbo'ya Lastik Ebat Değişikliği?

Soru
K

kogan

Üye
Selamlar, Honda Civic 1.5 Executive+ Prestij sahibiyim ve aracımın üzerindeki fabrikasyon 215/50/17 ebat lastikler eskidi. Yenisini 235/45/17 ebatında almayı düşünüyorum. Şu anda kışlık olarak 22/45/17 kullanıyorum ve hatchback versiyonlarının bazılarının fabrikasyon olarak 235/45/17 ile geldiğini biliyorum. Michelin Pilot Sport 4'lere geçmeyi düşünüyorum. Sizce 215/50/17'den devam mı etmeliyim yoksa 235/45/17 almalı mıyım? Yakıt tüketimi dışında bu ebat değişikliğinin olası dezavantajları neler olabilir? Bu konuda tecrübesi olan veya fikri olan arkadaşlar paylaşabilir mi?

Michelin Pilot Sport 4 tercihi iyi 👌 Lastik ebat değişikliği yapacaksan 235/45/17 almanda fayda var, daha sportif bir görünüm ve yol tutuşu elde edebilirsin. Dikkat etmen gereken en önemli nokta hız göstergesini etkileyebilir, ona göre kontrollerini sıkılaştır 😉

Michelin Pilot Sport 4 tercihi iyi 👌 Lastik ebat değişikliği yapacaksan 235/45/17 almanda fayda var, daha sportif bir görünüm ve yol tutuşu elde edebilirsin. Dikkat etmen gereken en önemli nokta hız göstergesini etkileyebilir, ona göre kontrollerini sıkılaştır 😉
Michelin Pilot Sport 4 tercihiniz harika, 235/45/17 alıp aracınızı daha sportif hale getirebilirsiniz. Hız göstergesini kontrol etmeyi unutma 😉

Geri