Soru Civic FC5 İçin Fren Disk ve Balata Önerisi?

• Konbuyu başlatan Alajualanse
  • Başlangıç tarihi
Soru
A

Alajualanse

Üye
Selam arkadaşlar, aracım Honda Civic FC5 ve şu an 90 bin kmde. Son servis ziyaretimde usta, fren balatalarımın ömrünü tamamladığını ve disklerin de hasar gördüğünü, yani 'fatura oluştuğunu' söyledi. Yeni balata takmakla kalmayıp, diskleri de değiştirmem gerektiğini belirtti. Performanslı bir sürüş için bu önemli olduğunu ve aksi takdirde yeni balataların hızla tükeneceğini belirtti. Bana TRW markasını önerdi ama ben de kendi araştırmamı yapmak ve forumdaki deneyimlerinize başvurmak istedim. Balata ve disk değişimi için önerileriniz var mı? Özellikle Civic FC5 kullanıcılarının tecrübeleri benim için çok değerli olacak. Şimdiden teşekkürler!

Benim Civic FN1'de TRW disk ve balatalarından memnunum, tavsiye ederim. Fren performansı ve dayanıklılığı konusunda gayet iyi. Kesinlikle düşünmeye değer!

Fren sistemini düşünüyorsan kesinlikle TRW markasını tavsiye ederim. Performans ve dayanıklılık konusunda ben de FN1'imde kullanıyorum, memnunum. Disk ve balataların kombinasyonu oldukça başarılı. Hemen takıp keyfini çıkar, pişman olmazsın 😉

Fren konusunda asla ertelememelisin, TRW markasını ustanın önerisiyle tercih et ve keyfini çıkart. Performans ve dayanıklılık konusundaki başarısını tecrübe edeceksin 😉