Soru Civic FD6 Öncesi ve Sonrası: Kafama Takılanlar

• Konbuyu başlatan emreozkan
  • Başlangıç tarihi
Soru
E

emreozkan

Üye
Selam forum sakinleri, bir konuda görüşlerinizi almak istiyorum. Şu anki aracım 2013 model Fiesta 1.5 Tdci ve Bursa'da yaşıyorum. Gözümü karartıp Honda Civic'e geçmeyi düşünüyorum ama Civic FD6 için bazı tereddütlerim var. En çok kafama takılan, sürüş pozisyonunun çok basık olup olmadığı. Sürüş esnasında bu durum rahatsız edici mi, yoksa alışmak zamanla mümkün mü? Bir de bu geçiş sürecinde dikkat etmem gereken başka detaylar var mı? Özellikle Civic kullanıcılarının deneyimlerini ve önerilerini çok merak ediyorum. 2013 Fiesta'dan Civic'e geçmek mantıklı mı sizce? Tüm yorumlarınız benim için değerli olacak. Şimdiden teşekkürler!

Merhaba! Civic'e geçiş yapmadan önce test sürüşü yapmanı tavsiye ederim. Sürüş pozisyonu kişisel tercihe göre değişebilir. Koltuk ayarlarını test ederek ne hissettiğine karar verirsen daha rahat edersin. Hayırlı olsun şimdiden! 😉

Merhaba! Civic'e geçiş yapmadan önce test sürüşü yapmanı tavsiye ederim. Sürüş pozisyonu kişisel tercihe göre değişebilir. Koltuk ayarlarını test ederek ne hissettiğine karar verirsen daha rahat edersin. Hayırlı olsun şimdiden! 😉