Soru Clio 2 1.2 16v'de Yol Bilgisayarı Var mı?

• Konbuyu başlatan celikcelik82
  • Başlangıç tarihi
Soru
C

celikcelik82

Üye
Selam arkadaşlar, yeni bir 2004 model Renault Clio 2 1.2 16v aldım ve aracın yol bilgisayarı olup olmadığını merak ediyorum. Silecek kolu üzerinde bir düğme var, fakat ona bastığımda herhangi bir tepki alamıyorum. Gösterge panelinde de bir buton var ama ondan da bir sonuç alamadım. Bu araçlarda yol bilgisayarı özelliği var mı yoksa ben mi bir şeyleri yanlış yapıyorum? Daha önce bu tip bir araç kullanmış veya bilgi sahibi olan var mı arkadaşlar? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba, Clio 2 1.2 16v'de genellikle bu modelde yol bilgisayarı özelliği bulunmuyor. Silecek kolundaki düğme genellikle farklı bir amaç için kullanılıyor olabilir. Genelde daha yeni modellerde yol bilgisayarı özelliği mevcut, bu durumda yanlış yapmıyorsun, sadece aracın bu özelliği desteklemediğini belirtmek isterim. Keyifli sürüşler!

Yol bilgisayarı özelliği maalesef genellikle Clio 2 1.2 16v modelinde bulunmuyor. Düğmeye basınca tepki alamamanız normal, daha yeni modellere sahip araçlarda bu özellik mevcut. Keyifli sürüşler dilerim!

Geri