Soru Clio 2 Yol Bilgisayarı Var mı?

Soru
M

Mucid

Üye
Merhaba arkadaşlar, geçen hafta 2004 model 1.2 16v Renault Clio aldım ve aracımda yol bilgisayarının olup olmadığını merak ediyorum. Silecek kolunda bir düğme var, basıyorum ama hiçbir tepki yok. Gösterge panelindeki butonlarla da denedim ama yine bir şey çıkmadı. Bu modelde yol bilgisayarı olup olmadığını ve eğer varsa nasıl etkinleştirebileceğimi bilen var mı? İnternette aradım ama net bir bilgiye ulaşamadım. Deneyimlerinizi ve bilgilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkürler!

Merhaba, Clio 2'nizde yol bilgisayarı bulunmuyor maalesef. Silecek kolundaki düğme, farklı bir fonksiyon için olabilir. Diğer kullanıcılar da denemiş ama sonuç alamamış. Yolculuklarınızda keyifli sürüşler dilerim :)

Merhaba, Clio 2'nizde yol bilgisayarı bulunmuyor maalesef. Silecek kolundaki düğme, farklı bir fonksiyon için olabilir. Diğer kullanıcılar da denemiş ama sonuç alamamış. Yolculuklarınızda keyifli sürüşler dilerim :)
Abi, Clio 2'de maalesef yol bilgisayarı yok. O düğme dekor malzeme gibi bir şey, milleti kandırmışlar işte. Ama bakarsın, belki uyduruk bi modül ekletirsin. Boşuna uğraşma derim 😉

Geri