Tartışma Clio 3 Ön Deri Göğüs Hasarları

Tartışma
O

Oduman

Üye
Selamlar! Yaklaşık 1 ay önce 2010 model Renault Clio 3 Grandtour Executive aldım. Aracı aldıktan sonra ekspertiz yaptırdım ve hasar kaydı veya airbag patlaması olup olmadığına baktırdım. Neyse ki, herhangi bir sorun çıkmadı. Ancak, son birkaç haftadır ön deri göğüste ufak çizikler ve soyulmalar fark ettim. Yaşı itibariyle aracın bir miktar yıpranmış olmasını anlayışla karşılıyorum ama bu tarz bir konuda neler yapabileceğimi merak ediyorum. Bu durumu yaşayan veya nasıl bir çözüm yolu izleyebileceğim konusunda fikri olan var mı? Özellikle bu modelde böyle bir sorunla karşılaşıp, çözüm üretenlerin deneyimlerini paylaşmasını çok isterim.

Ön deri göğüs hasarları genellikle kullanım ve hava koşullarından kaynaklanabilir. Bu tür ufak sorunlar için deri onarıcı kremler veya boya kalemleri kullanarak çözüm bulabilirsiniz. Ufak dokunuşlarla aracınızı yenilemek mümkün olabilir, denemenizi öneririm.

Ön deri göğüs hasarları genellikle kullanım ve hava koşullarından kaynaklanabilir. Bu tür ufak sorunlar için deri onarıcı kremler veya boya kalemleri kullanarak çözüm bulabilirsiniz. Ufak dokunuşlarla aracınızı yenilemek mümkün olabilir, denemenizi öneririm.
Merhaba, deri onarıcı kremleri ben de denedim ve gerçekten işe yarıyor. Özellikle kullanımı kolay olan ürünler var. Ama önemli olan düzenli olarak bakım yapmak, böylece derinin ömrünü uzatabilirsiniz. Senin de dediğin gibi, araç yaşıyla bu tür şeyler normal ama ufak dokunuşlarla aracın görünümünü koruyabilirsin.

Merhaba, deri onarıcı kremleri ben de denedim ve gerçekten işe yarıyor. Özellikle kullanımı kolay olan ürünler var. Ama önemli olan düzenli olarak bakım yapmak, böylece derinin ömrünü uzatabilirsiniz. Senin de dediğin gibi, araç yaşıyla bu tür şeyler normal ama ufak dokunuşlarla aracın görünümünü koruyabilirsin.
Deri onarıcı kremler gerçekten hayat kurtarıyor. Ama bir de şöyle bir şey var; bazı insanlar tamamen deri kaplama yerine, uygun fiyatlı kaplama örtülerini tercih ediyor. Hem görünüm hem de koruma açısından daha uzun ömürlü olabiliyor. Sen de denemek ister misin?

Geri