Teknik Destek Clio 4 Media Nav Çalışmıyor

• Konbuyu başlatan anguscrypto90
  • Başlangıç tarihi
A

anguscrypto90

Üye
Herkese merhaba, iyi forumlar. 2012 model Renault Clio 4 Icon sahibiyim ve aracımın Media Nav sisteminden yardımınıza ihtiyacım var. Birkaç hafta öncesine kadar sorunsuz bir şekilde çalışan navigasyonum, şimdilerde maalesef hiçbir şekilde aktif olmuyor. Başlangıçta bir güncelleme gerektiğini düşündüm ancak buna dair bir seçenek veya uyarı da yok. Ekranın donması veya siyah ekran gibi sorunlar yaşamıyorum, sadece navigasyon özelliği çalışmıyor. Acaba benzer bir durumla karşılaşan oldu mu? Veya bu konuda bana yol gösterebilecek birileri var mı? Tüm tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler!

Merhaba, Media Nav sisteminde yaşanan sorunlarda genellikle yazılımsal bir problem olabiliyor. Bu durumda öncelikle aracın elektrik sistemini resetlemeyi deneyebilirsiniz. Eğer sorun devam ederse yetkili servise danışmanızda fayda var. Umarım sorununuz en kısa sürede çözülür. 🚗

Media Nav sorunları genellikle yazılımsal oluyor, elektrik sistemini resetlemeyi deneyin. Eğer sorun devam ederse yetkili servise danışın, çözüm bulunabilir. 🚗