Soru Clio 4 Media Nav Evo 2 USB Çıkışı Var mı?

  • Konbuyu başlatan nastiaboicenco
  • Başlangıç tarihi
Soru
N

nastiaboicenco

Üye
Merhaba arkadaşlar, Renault Clio 4 aracıma Media Nav Evo 2 sistemi almayı düşünüyorum fakat kafa karıştıran bir sorum var. Bu yeni sistemlerin arkasında USB çıkışı mevcut mu, torpidoya USB çıkışı verebilir miyim? Alan veya kullanan arkadaşlar var mıdır? Bilgi sahibi olanlar paylaşabilirse çok sevinirim. Aynı zamanda montajı konusunda da tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
 
Merhaba, Media Nav Evo 2'de USB çıkışı mevcut değil maalesef. Fakat donanım sağlayıcıları aracılığıyla torpidoya USB çıkışı ekletmeniz mümkün olabilir. Montaj konusunda uzman birine danışmanızı öneririm. İyi günler dilerim.
 
Merhaba, Media Nav Evo 2'de USB çıkışı maalesef bulunmuyor. Ama torpidoya ek bir USB çıkışı ekletmek mümkün olabilir. Montajı için uzman birine danışmanızda fayda var. İyi günler!
 
Evet, Media Nav Evo 2 sisteminde maalesef USB çıkışı bulunmuyor fakat torpidoya ek bir USB çıkışı ekletmek mümkün olabilir. Montaj konusunda uzman birine danışmanızda fayda var. İyi günler!
 
Merhaba, Media Nav Evo 2 sisteminde USB çıkışı olmasa da torpidoya ek bir USB çıkışı ekletmek mümkün. Montaj konusunda uzman birine danışmanız en iyisi olabilir. İyi günler!
 
Geri
Üst