Soru Clio IV 1.5 dCi Baskı Balata Değişim Ücreti?

• Konbuyu başlatan priestjudge
  • Başlangıç tarihi
Soru
P

priestjudge

Üye
Merhabalar, 2014 model Renault Clio 4 1.5 dCi sahibiyim. Aracımın baskı balata değişimini yapmayı planlıyorum ancak biraz piyasa araştırması yapmak istedim. Bu işlemi yakın zamanda yaptıran var mı aranızda? Eğer yaptırdıysanız, masrafı ne kadar tuttu? Hem işçilik hem de parça fiyatı hakkında bilginiz var mı? Böyle bir işlem için önerdiğiniz güvenilir bir servis veya usta da varsa, bu bilgileri de paylaşırsanız çok memnun olurum. Teşekkür ederim.

Benim Clio 4'ümde de değişti, işçilik ve parça dahil 1500-2000 TL civarında bir masraf çıkabilir genelde. Güvenilir bir servis arayışındaysanız çevrenizde referans aldığınız yerlere de göz atabilirsiniz, benim memnun kaldığım bir usta var, öneririm 👍

Merhaba, baskı balata değişimi genellikle 1500-2000 TL arasında olabiliyor. Ustanın referanslarına mutlaka bakarak işlemi yaptırmanızda fayda var, kolay gelsin! 👍

Merhaba, baskı balata değişimi genellikle 1500-2000 TL arasında olabiliyor. Ustanın referanslarına mutlaka bakarak işlemi yaptırmanızda fayda var, kolay gelsin! 👍

Geri