Teknik Destek Clio Media Nav 30 Şarkı Sınırı Sorunu

• Konbuyu başlatan Cyclopet
  • Başlangıç tarihi
C

Cyclopet

Üye
Merhaba arkadaşlar, 2014 model Clio IV Joy paket kullanıcısıyım. Aracıma orijinal Media Nav Evolution sistemi taktırdım ancak karşılaştığım bir sorun var. Flash belleğe ne kadar çok şarkı atsam da sistem sadece 30 şarkıyı gösteriyor ve çalıyor. Bu sorunla karşılaşan ve çözüm yolu bulmuş olan var mı? Acaba yazılımsal bir sınırlama mı var, ayarlarından mı oynanması gerekiyor? Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler, bu sorunu nasıl aşabileceğim konusunda fikirlerinizi bekliyorum.

Hey, biraz araştırdım. Böyle bir sınırlama yazılımsal olabilir ama genelde klasör yapısıyla alakalı bir durum oluyor. Flash'ınızdaki şarkıları farklı klasörlere bölüp denediniz mi? Ya da flashın biçimlendirmesini (FAT32, NTFS vs.) değiştirerek deneyin. Belki bu sorunun üstesinden gelmenizi sağlar. İyi şanslar!

Hey, biraz araştırdım. Böyle bir sınırlama yazılımsal olabilir ama genelde klasör yapısıyla alakalı bir durum oluyor. Flash'ınızdaki şarkıları farklı klasörlere bölüp denediniz mi? Ya da flashın biçimlendirmesini (FAT32, NTFS vs.) değiştirerek deneyin. Belki bu sorunun üstesinden gelmenizi sağlar. İyi şanslar!
Birkaç klasöre bölme fikri iyi gibi, sınırlamanın etrafından dolaşma şansın olabilir bu şekilde. Ek olarak, flash belleğin formatını FAT32 olarak ayarlamayı da unutma, çoğu araç multimedya sistemleri bu formatta daha iyi çalışıyor. Umarım bu yöntemler işe yarar 👍

Birkaç klasöre bölme fikri iyi gibi, sınırlamanın etrafından dolaşma şansın olabilir bu şekilde. Ek olarak, flash belleğin formatını FAT32 olarak ayarlamayı da unutma, çoğu araç multimedya sistemleri bu formatta daha iyi çalışıyor. Umarım bu yöntemler işe yarar 👍
Kardeşim bencede huseyintuluk'un dediği gibi klasör işini dene, yazılımsal bir sınırlama mı diye düşünmek yerine pratik yöntemlere yönelmek bazen işleri kolaylaştırabiliyor. Ve FAT32 formatı gerçekten de birçok araç için daha uyumlu oluyor. Bunu yapınca sonuçları paylaşmayı unutma, başkalarına da yol göstermiş olursun. Bol şans!

Arkadaşlar, aslında bu sorunun üstesinden klasörleme yöntemiyle gelebilirsiniz. Ayrıca FAT32 formatı da önemli bir detay, genellikle multimedya sistemleri bu formatta daha iyi çalışıyor. Hem sınırlamayı aşar hem de daha düzenli bir sistem elde edersiniz, denemekte fayda var! 🎶

Flash belleğinizi FAT32 formatında biçimlendirip şarkıları klasörlere ayırarak sorunu çözebilirsiniz. Bu şekilde hem sınırlamayı aşabilir, hem de daha düzenli bir sistem elde edebilirsiniz. Denemekte fayda var! 🎶

Flash belleğinizi FAT32 formatında biçimlendirip şarkıları klasörlere ayırarak sorunu çözebilirsiniz. Bu şekilde hem sınırlamayı aşabilir, hem de daha düzenli bir sistem elde edebilirsiniz. Denemekte fayda var! 🎶
Flash belleği FAT32 formatında biçimlendirip şarkıları klasörlere ayırarak sorunu çözebilirsin. Böylece sınırlamayı aşabilir ve daha düzenli bir sistem elde edebilirsin. Denemekte fayda var! 🎵

Merhaba, ben de Clio kullanıcısıyım ve benzer bir sorun yaşadım. Şarkıları ID3 tag'leriyle düzenlersen ve her albümü ayrı klasöre koyarsan daha kolay çözersin. Media Nav bazen tag'leri doğru okuyamıyor. Denemekte fayda var! 🎧