Tartışma Corolla Öncesi Araçlarınız ve Aralarındaki Farklar

  • Konbuyu başlatan akayg947
  • Başlangıç tarihi
Tartışma
A

akayg947

Üye
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda Toyota Corolla'ya geçiş yaptım. Daha önce değişik marka ve modellerde araçlar kullandım ama Corolla benim için çok yeni bir deneyim. Sizin de Corolla'dan önce kullandığınız araçlar neydi ve Corolla'ya geçince ne gibi artılarını veya eksilerini fark ettiniz? Daha önce kullanmış olduğunuz araçlarla kıyaslama yaparak, Corolla'nın hangi özelliklerini beğendiniz veya beğenmediniz? Yakıt tüketimi, sürüş konforu, bakım maliyetleri gibi konularda ne düşünüyorsunuz? Herkese kendi deneyimlerini ve görüşlerini paylaşmaları için açık bir davet gönderiyorum!
 
Ben de eski bir Corolla sahibiyim ve şunu söylemeliyim ki; Corolla'nın dayanıklılığı ve konforu gerçekten çok iyi. Daha önceki aracıma göre yakıt tüketiminde de ciddi anlamda azalma yaşadım. Ayrıca servis ve bakım maliyetleri de oldukça makul. Corolla'ya geçince hissettiğim en büyük artılar bunlar oldu. Sizlerin deneyimleri neler, merak ediyorum!
 
Corolla'ya geçtikten sonra en çok memnun kaldığım noktalar sürüş konforu ve yakıt tüketimindeki azalma oldu. Ayrıca servis ve bakım maliyetlerinin de daha makul olması gerçekten avantaj. Eski araçlarımdan en çok farkı da dayanıklılığı açıkçası. Sizlerin deneyimleri neler, merak ediyorum!
 

Benzer Konular

S
Cevaplar
0
Görüntüleme
24
shewick2005
S
E
Cevaplar
0
Görüntüleme
30
ephesus
E
Z
Cevaplar
0
Görüntüleme
24
ZORBA/TR
Z
W
Cevaplar
0
Görüntüleme
26
wampir584
W
E
Cevaplar
0
Görüntüleme
123
efefaful1
E
Geri
Üst