Teknik Destek Corsa C Devirdaim Değişimi: Triger Sökülür mü?

• Konbuyu başlatan faroz007
  • Başlangıç tarihi
F

faroz007

Üye
Merhabalar. Benim bir Opel Corsa C 1.2 twinport aracım var ve galiba bugün devirdaim pompasını bozdum. Aracımın v kayışının olduğu bölümden su kaçırıyor, ve sanayi kapalı olduğu için yapacak bir şey bulamıyorum. Usta ile konuştum, triger zincirinin de sökülmesi gerektiğini ve işlerin uzun süreceğini söyledi. Ama ben bu durumu tam olarak kavrayamadım. Gerçekten devirdaim pompası değişimi için trigerin sökülmesi şart mı? Bize biraz aşırı geldi açıkçası. Deneyimi olan ya da bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mı? Ayrıca hangi marka devirdaim pompası kullanmalıyım? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Bazı durumlarda devirdaim değişimi için trigerin sökülmesi gerekebiliyor maalesef. Bu iş biraz uzun sürebilir, biraz sabır gerekebilir. Marka konusunda orijinal ya da kaliteli markaları tercih etmenizi öneririm, aracınız için en uygun olanı usta tavsiyesiyle tercih edebilirsiniz. Kolay gelsin!

Merhaba, devirdaim değişimi için trigerin sökülmesi bazı durumlarda gerekebiliyor maalesef. İşi uzatabilir, sabır gerekebilir. Marka konusunda orijinal ya da kaliteli markaları tercih etmek önemli. Usta tavsiyesiyle hareket etmek doğru olacaktır. Kolay gelsin!

Geri