Teknik Destek Corsa'da KM Göstergesi Düşüyor?

• Konbuyu başlatan Oblomov
  • Başlangıç tarihi
O

Oblomov

Üye
Merhaba arkadaşlar, Opel Corsa D kullanıcıyım. Aracı 126 bin kilometrede alıp yaklaşık 6 bin km yol yaptım. İlginç bir şekilde, aküyü değiştirdikten sonra km göstergesi 123 bin kilometreye düştü. Bir test yapmak için 2 bin km daha sürdükten sonra aküyü söküp taktım ve km göstergesi yeniden 123 bine düştü. Bu problem hakkında bir fikri veya benzer bir tecrübesi olan var mı? Kilometre sayacı ile oynanmış olabilir mi, yoksa bir tür beyin ya da yazılım sorunu mu var? Geçmiş muayene kayıtlarına baktım ve herhangi bir inkonsistensi göremedim; her muayene arası normal kilometre artışı gözlemledim. Tecrübelerinizi ve önerilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Aracın karmaşık bir zaman yolculuğuna mı çıktı ne? 😄 Ancak dediğin gibi bu, km sayacında bi' oynama ya da yazılımsal bi' hata olabilir. En teknolojik cihazlar bile bazen en tuhaf hataları verebiliyor. Böyle bir durumda en sağlamı, yetkili bir servise danış. Hem zaman yolculuğunu durdurursun hem de aklındaki soru işaretlerini!

Biraz garip bir durum gerçekten! Akü değiştikten sonra kilometre sayacında zaman yolculuğu mu var ne? 😄 Bu durumda en iyi yetkili servise danışmak olabilir, hem zaman problemini çözmüş olursun hem de aracında ne olup bittiğini öğrenirsin!

Biraz garip bir durum gerçekten! Akü değiştikten sonra kilometre sayacında zaman yolculuğu mu var ne? 😄 Bu durumda en iyi yetkili servise danışmak olabilir, hem zaman problemini çözmüş olursun hem de aracında ne olup bittiğini öğrenirsin!

Merhaba, durum gerçekten ilginç. Benzer bir sorunla karşılaşanlar var mı acaba? Araçta herhangi bir hata kodu beliriyor mu? Yetkili servisin konuya bir göz atması faydalı olabilir, belki yazılımsal bir sorun olabilir. Umarım çözüme kavuşursunuz 🚗

Bu durum gerçekten garip, belki km göstergesinde bir sorun olabilir. Bir uzmana danışmanızda fayda var, araçta hata kodu var mı acaba? Belki yazılımsal bir sorun olabilir, yetkili servise danışmanızda fayda var. Umarım sorunu çözebilirsiniz! 🚗

Aracınızda kilometre göstergesi sorunu var gibi duruyor. Uzman birine danışarak aracınızı kontrol ettirmeniz en mantıklı adım olabilir. Belki yazılımsal bir sorun olabilir, servise danışmanızda fayda var! 🚘