Soru Cruze Park Ederken 4'lüler Sorunu

• Konbuyu başlatan yesilcambeco
  • Başlangıç tarihi
Soru
Y

yesilcambeco

Üye
Arkadaşlar selamlar, bugün Chevrolet Cruze aracımı park ettim ve 4'lüleri yaktım. Arabayı kilitleyip uzaklaştıktan sonra 4'lüleri kapatmayı unuttuğumu fark ettim. Ancak aracın kilitlendikten sonra kendiliğinden 4'lüleri kapattığını düşünerek endişelenmedim. Bu normal bir durum mu acaba? Yoksa aracımda bir problem mi var? Bu tip bir özellik Cruze modellerinde mevcut mu, yoksa gerçekten bir arıza belirtisi olabilir mi? Bu konuda tecrübesi veya bilgisi olan varsa, aydınlatırsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler!

Merhaba, aracınızın 4'lülerin kendi kendine kapanması bir güvenlik özelliği olabilir, endişelenmeyin. Fakat yine de bir uzmana danışmanızda fayda var, güvenlik her zaman ön planda olmalı 😉

Merhaba, 4'lülerin kendi kendine kapanması genellikle bir güvenlik özelliğidir. Yine de emin olmak için uzmana danışmanızda fayda var, güvenlik her zaman önemli 😉

Cruze'larda böyle bir güvenlik özelliği var. Ancak, bazen yazılım güncellemeleriyle bu tür özellikler değişebilir. En iyisi yetkili serviste kontrol ettirmen, hem içinin rahat eder hem de diğer olası sorunları önceden görürsün.

Cruze'larda böyle bir güvenlik özelliği var. Ancak, bazen yazılım güncellemeleriyle bu tür özellikler değişebilir. En iyisi yetkili serviste kontrol ettirmen, hem içinin rahat eder hem de diğer olası sorunları önceden görürsün.
Boşuna endişelenme, kardeşim. Cruze'larda bu tür güvenlik özellikleri var zaten, dert etme. Ama gene de işini sağlama al, servise sorman iyi olur. Hem belki başka şeyler de gözünden kaçmıştır, hadi eyvallah.