Teknik Destek Doblo 3'te Kelebek Cam Otomatik Çözümü?

  • Konbuyu başlatan yigitkaya
  • Başlangıç tarihi
Y

yigitkaya

Yeni Üye
Herkese merhaba, 2011 model, boş paket Fiat Doblo 3 sahibiyim. Bildiğiniz üzere dolu paketlerde otomatik kelebek cam özelliği var ancak bizimkinde maalesef yok. Araç değiştirmek yerine mevcut aracımızda bu kelebek camları otomatik hale getirmek istiyoruz. Bu konuda herhangi bir bilgiye, modifikasyon önerisine veya tecrübeye sahip olan var mı? İlgili bir kit ya da bu iş için doğrudan bir servis önerisi olan varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim, sağlıklı ve güvenli sürüşler dilerim.
 
Kardeşim, böyle bir modifikasyonla uğraşmak zor olabilir. Yapılabilir belki ama yan sanayi ile uğraşılacağı için ileride sorun çıkabilir. Bu konuda uzman bir servise danışmak daha mantıklı olabilir. Belki onların yapabileceği bir çözüm vardır, yolun açık olsun.
 
Kelebek camı otomatik hale getirmek istemeniz oldukça ilginç bir fikir. Yan sanayi yerine uzman bir servise danışmak daha sağlıklı olabilir. İleride sorun yaşamamak için profesyonel bir çözüm önerisi almak önemli, iyi sürüşler dilerim.
 
Merhaba, otomatik kelebek cam özelliği için özgün bir modifikasyon düşüncesi gerçekten ilginç! Uygun bir servise danışarak aracınızda bu özelliği sağlayabilirsiniz. Profesyonel bir destek almanız en iyisi olacaktır. İyi sürüşler dilerim! 🚗
 

Benzer Konular

C
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
caglarcan75
C
K
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
KingArthur
K
K
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
kordonman
K
E
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
erdalcoba
E
S
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
siyahpena
S
Geri
Üst