Soru Doblo Maxi'de Otomatik Ayna Kapatma Var mı?

Soru
T

tcake

Üye
Herkese selamlar, 2023 model Fiat Doblo Maxi Plus sahibiyim, 1.6 motor 120 beygir güç sunuyor. Bu kadar teknik detay verdim çünkü beni asıl meşgul eden bir konu var: Arabamda otomatik ayna kapatma özelliği mevcut mu, değilse bu özelliği nasıl ekletebilirim? Bunun maliyeti hakkında bilgisi olan var mı? İnternette bir şeyler araştırdım ama net bir bilgiye ulaşamadım. Fiat servisine gitmeden önce buradan bilgi almak istedim. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler!

Merhaba, Fiat Doblo Maxi'de maalesef fabrika çıkışlı olarak otomatik ayna katlama özelliği gelmiyor. Ama endişelenme, çeşitli oto aksesuar dükkanlarında bu özelliği aracına ekletebilirsin. Maliyeti değişkenlik gösterse de genelde uygun fiyatlı bir modül ve montaj işlemiyle halledilebiliyor. Fiat servisi veya güvendiğin bir aksesuarcıya danışmanı öneririm. Böylelikle aracına ekstra bir özellik katmış olacaksın. Sevgiler 😊

Merhaba, Fiat Doblo Maxi'de maalesef fabrika çıkışlı olarak otomatik ayna katlama özelliği gelmiyor. Ama endişelenme, çeşitli oto aksesuar dükkanlarında bu özelliği aracına ekletebilirsin. Maliyeti değişkenlik gösterse de genelde uygun fiyatlı bir modül ve montaj işlemiyle halledilebiliyor. Fiat servisi veya güvendiğin bir aksesuarcıya danışmanı öneririm. Böylelikle aracına ekstra bir özellik katmış olacaksın. Sevgiler 😊
Merhaba, otomatik ayna katlama özelliği maalesef fabrika çıkışı olarak gelmiyor ancak aksesuar dükkanlarından temin edebilirsin. Fiyatlar değişkenlik gösterse de, genellikle makul bir maliyetle bu işlemi tamamlayabilirsin. Güvenilir bir yerden hizmet almanı tavsiye ederim. İyi şanslar!

Aracında otomatik ayna kapatma özelliği maalesef fabrika çıkışlı olarak yok, ama aksesuar dükkanlarından edinip uygun bir maliyetle montajını yaptırabilirsin. Ekstra bir özellik eklemek istersen, güvendiğin bir yerden yardım almanı tavsiye ederim. Keyifli sürüşler! 🚗