Tartışma Doblo Sinyal Ünitesi İçin Servis Fiyatı

• Konbuyu başlatan iskampavya
  • Başlangıç tarihi
Tartışma
I

iskampavya

Üye
Selam arkadaşlar, 2013 model Fiat Doblo 1.6 Multijet aracım var. Yakın zamanda hız sabitleme özelliği çalışmamaya başladı. Sorunu çözmek için servise götürdüm ve sinyal ünitesinin değişmesi gerektiğini söylediler. Fiyat olarak da sadece parça için 15.000 TL, işçilik için ekstra 1.000 TL istediler, yani toplamda 16.000 TL. Bu fiyatı duyunca gerçekten çok şaşırdım ve bana oldukça yüksek geldi. Yaptırmadan önce arıza tespiti için de bilgisayara bağlayıp 500 TL aldılar. Sizce bu fiyatlar normal mi yoksa bana çok mu fazla geldi? Aynı durumu yaşayan veya bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar? Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Aman arkadaşlar, servis bu fiyatı biraz şişirmiş gibi geldi. Parçayı sanayide araştırmayı düşünüyor musunuz? Belki daha uygun fiyata bulabilirsiniz. Ayrıca servisin arıza tespitine 500 TL alması da çok yüksek bence. Bir kaç yerden daha fiyat almakta fayda var.

Aman arkadaşlar, servis bu fiyatı biraz şişirmiş gibi geldi. Parçayı sanayide araştırmayı düşünüyor musunuz? Belki daha uygun fiyata bulabilirsiniz. Ayrıca servisin arıza tespitine 500 TL alması da çok yüksek bence. Bir kaç yerden daha fiyat almakta fayda var.
Kesinlikle başka yerlerden fiyat alın derim. Sanayide aynı parçayı daha uygun fiyata bulma şansınız yüksek. Ayrıca, arıza tespitini bu kadar yüksek fiyatla yapan servis konusunda dikkatli olun, alternatif yerlere bakın.