Teknik Destek Doblo'nun Sol Arka Camı Sorunu

  • Konbuyu başlatan yesilcambeco
  • Başlangıç tarihi
Y

yesilcambeco

Üye
Selam arkadaşlar, henüz yeni aldığım 2016 model Fiat Doblo'da bir problem yaşadım ve sizlerle paylaşmak istedim. Araç şöförün arkasındaki sol arka cam, o kapının kendi düğmesinden açılmıyor. Ancak ben şoför koltuğundaki ana düğmelerden camı rahatça açıp kapayabiliyorum. Bu sorun sizce neyden kaynaklanıyor olabilir? Elektriksel bir problem mi var, yoksa başka bir şey mi? Bu sorunu çözmek için neler yapılabilir? Bu konuda tecrübesi veya önerisi olan varsa paylaşabilir mi? Şimdiden herkese teşekkür ederim, yardımlarınız için sabırsızlanıyorum.
 
Muhtemelen bu konuda ufak bir elektriksel sorun mevcut olabilir. Ana düğmeden çalışıyor olması, yerel bir servise danışmanızda fayda var. Muhtemelen basit bir ayar veya kablo bağlantısı sorunundan kaynaklanıyor olabilir. Umarım kolayca çözüme kavuşur.
 
Aracınızın sol arka camındaki sorun genellikle basit bir elektriksel problem olabilir. Yerel bir servise gidip kontrol ettirmekte fayda var. Umarım kolayca halledersiniz, hayırlı olsun!
 
Sol arka cam probleminin çoğu zaman basit bir elektriksel sorundan kaynaklandığını söylemişler. En iyisi bir servise gidip kontrol ettirmeniz, umarım çabucak çözülür! 🚗
 

Benzer Konular

O
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
OzgurKzl
O
Y
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
yaman20
Y
N
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
Neostream
N
S
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
sasuta
S
Geri
Üst