Tartışma Doblo'ya Özel Kelebek Cam Pandizot Seti

• Konbuyu başlatan goktugferah53
  • Başlangıç tarihi
Tartışma
G

goktugferah53

Üye
Selam arkadaşlar, Doblo sahiplerine müjde! Kendi aracımda bir süredir kullanmakta olduğum ve oldukça memnun kaldığım bir ürünü sizlerle paylaşmak istedim. Doblo 3/4 için özel tasarlanmış kelebek cam pandizot seti. Bu setin içinde 2 takım 16cm midrange ve 1 takım dome tweeter bulunmakta. Ekstra olarak isteyenlere 2 takım 16 cm ledli kapak da sağlayabiliyorum. Kapak için ekstra olarak 250 TL talep ediyorum. Bu seti takım olarak düşünenler için foruma özel bir fiyatım var, tam 1200TL. Ürünle ilgilenenler 05425353297 numarasından bana ulaşabilirler. Araçlarınıza ekstra bir hava katmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın derim.

Merhaba, Doblo'ya bu tarz ekstralar gerçekten de araca farklı bir hava katıyor. Özellikle ses sistemi konusunda bir düzenleme yapmak isteyenler için ideal bir set gibi duruyor. Umarım aradığınız müşterilere ulaşırsınız, başarılar!

Doblo'nuz için bu set gerçekten ses sistemi açısından harika bir yükseltme olabilir. Ekstra hava katmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat gibi duruyor. Başarılar dilerim!

Doblo'nuz için bu set gerçekten ses sistemi açısından harika bir yükseltme olabilir. Ekstra hava katmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat gibi duruyor. Başarılar dilerim!
Bu pandizot setinin montajı zor mu peki? Bir de garantisi var mı, nereye başvurabiliyoruz sorun yaşarsak?