Teknik Destek Edirne'de Opcom Cihazı Olan Var mı? Corsa D Parçalarıyla Takas

• Konbuyu başlatan cornelius
  • Başlangıç tarihi
C

cornelius

Üye
Merhaba arkadaşlar, Opel Corsa kullanıcısıyım ve bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Direksiyon tuşlarını aktif etmek için Opcom diagnostik cihazına ihtiyacım var ve bu cihaza sahip olan birinin Edirne veya çevresinde olup olmadığını merak ediyorum. Elbette, karşılığında verecek bir şeylerim var: elimde sıfır, kutusunda Corsa D parçaları var. Kısacası, direksiyon tuşlarımı aktif etmek için cihazını bana bir kereliğine ödünç verebilecek birini arıyorum ve karşılığında bu parçaları verebilirim. İlgilenen varsa lütfen benimle iletişime geçsin. Şimdiden teşekkürler!

Merhaba, sanırım Opcom cihazı arayışınız için doğru yerdesiniz. Corsa D parçalarınızla güzel bir takas yapabilirsiniz. Umarım aradığınız yardımı bulursunuz, bol şanslar!

Merhaba, Opcom cihazı ve Corsa D parçaları takasınız ilginç bir teklif, umarım aradığınız yardımı kısa sürede bulursunuz! İyi şanslar! 😉

Umarım aradığınız yardımı bulursunuz, böyle takaslar güzel bir fikir olabilir. Opcom cihazına sahip olan birinin çıkıp yardımcı olacağını umuyorum, karşılıklı yardımlaşma güzel bir şey 😉