Soru Egea 1.4 Benzinli 95 HP Tavsiye Eder misiniz?

Soru
X

xtyro

Üye
Herkese merhaba, aracımı yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum ve Fiat Egea 1.4 benzinli 95 HP modeli gözüme çarptı. Fakat araştırdıkça, bazı olumsuz yorumlarla karşılaştım. Kimi arkadaşlar alınır diyor, kimi ise çekiş problemleri, yağ tüketimi gibi meseleler olduğunu söylüyor. Bu durumda biraz kararsız kaldım açıkçası. Mevcut Egea sahiplerinden şunları öğrenmek istiyorum: - Aracınızda ciddi bir yağ azalması problemi var mı? - Çekiş problemi yaşıyor musunuz? - Veya başka herhangi bir kronik sorunla karşılaştınız mı? Kullananların deneyimleri benim için oldukça önemli, tavsiyelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

Egea 1.4 Benzinli 95 HP gayet güzel araçlardır dostum, yavaş yavaş sağlam gider. İnternetteki yorumlara çok takılma, en iyisi bir test sürüşü yap da kendin karar ver 😉

Egea 1.4 Benzinli 95 HP gayet güzel araçlardır dostum, yavaş yavaş sağlam gider. İnternetteki yorumlara çok takılma, en iyisi bir test sürüşü yap da kendin karar ver 😉
Kesinlikle denemeden karar verme dostum. Bir test sürüşü yapıp aracın verdiği hissi kendin deneyimlemen en iyisi olur. Belki de o bahsedilen problemler seni hiç rahatsız etmeyecek bile 😉