Soru Egea 1.4 Benzinli Alınır Mı? Tecrübeleriniz Neler?

• Konbuyu başlatan mcenktugrul
  • Başlangıç tarihi
Soru
M

mcenktugrul

Üye
Selam arkadaşlar, araba değiştirmeyi düşünüyorum ve son zamanlarda Egea 1.4 benzinli 95 HP modeli üzerine araştırmalar yapıyorum. Ancak farklı yorumlar kafamı karıştırdı. Birçok kişi bu modele tam puan verirken, bazıları çekiş sorunları ve yağ azaltması gibi problemlerden bahsediyor. Şahsen, bu tip sorunları yaşamak istemiyorum ve almadan önce fikir alışverişinde bulunmak istedim. Bu yüzden, Egea 1.4 kullanıcılarının tecrübelerini paylaşmalarını rica ediyorum. Özellikle yağ tüketimi, çekiş sorunları veya başka herhangi bir kronik arıza ile karşılaşıp karşılaşmadığınızı merak ediyorum. Sizce Egea 1.4 alınır mı, yoksa başka tavsiyeleriniz var mı? Her türlü öneri ve yoruma açığım. İlginiz için şimdiden teşekkürler!

Egea 1.4 benzinli 95 HP birçok kullanıcıya göre gayet memnun edici, çekiş sorunu ve yağ tüketimi gibi problemler nadir görülen durumlar. Yine de almadan önce test sürüşü yaparak kendiniz de deneyebilirsiniz, belki sizin için uygun olabilir 😉

Egea 1.4 benzinli 95 HP bence güzel bir tercih olabilir, kullanıcılar genelde memnun. Bir test sürüşü yaparak kendiniz deneyebilirsiniz, belki size uygun olabilir 😉