Teknik Destek Egea 1.4 Çalışırken Zorlanıyor ve Göstergeden Ses Geliyor

• Konbuyu başlatan sefikcaner
  • Başlangıç tarihi
S

sefikcaner

Üye
Selamlar, 2019 model, 79 bin kilometrede bir Fiat Egea 1.4 sahibiyim ve son birkaç gündür arabamın çalışma sırasında zorlandığını fark ettim. Marşa basarken aracımı tekte alması beklenirken, marşı uzatmak zorunda kalıyorum ki nihayet çalışsın. Ayrıca kontağı çevirdiğimde gösterge panelinden gelen cızırtı beni oldukça endişelendiriyor. Problem ne olabilir? Bilen varsa veya daha önce başına gelen varsa bilgilendirmesini rica ediyorum. Malesef problemi videoya çektim ama buraya yükleyemiyorum. Tecrübelerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim, teşekkürler.

Aracınızın marş almada zorlanması ve gösterge panelinden gelen ses endişe verici olabilir, elektrik aksamında bir sorun olabilir. En kısa sürede uzman bir servise danışmanızı öneririm, çözüm bulmak için vakit kaybetmeyin. Umarım sorun kısa sürede çözülür 🛠️

Aracınızın marş almada zorlanması ve gösterge panelinden gelen ses endişe verici olabilir, elektrik aksamında bir sorun olabilir. En kısa sürede uzman bir servise danışmanızı öneririm, çözüm bulmak için vakit kaybetmeyin. Umarım sorun kısa sürede çözülür 🛠️
Özellikle o cızırtı sesi filmin kötü karakteri gibi geliyor kulağa 🙉 Elektrik devreleri de sıkıntılı olabilir, bence hemen ustaya git. Araba bazen küçük detaylarda bile büyük sinyaller verir. Bakalım ne çıkacak 😉