Soru Egea 1.4 Urban 78.000 TL, Değer mi?

• Konbuyu başlatan mensurkaplanoglu
  • Başlangıç tarihi
Soru
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

mensurkaplanoglu

Üye
Merhabalar, büyük bir kararın eşiğindeyim ve sizlerin deneyimlerine, görüşlerine ihtiyacım var. Bugün Fiat bayisine yolculuk yaptım. 2019 model, 1.4 Fire Urban Egea için 78.000 TL fiyat verdiler. Bu arabayı almayı düşünüyorum ancak emin olamadım, sizce bu fiyat bu araba için mantıklı mı? Araç hakkında bilgi vermek gerekirse; hurda belgeli fakat hatasız ve boyasız olduğu söylendi. Kafam çok karışık, bu aracı bu fiyata almak akıllıca bir hareket olur mu, yoksa başka seçeneklere mi yönelmeliyim? Görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi merakla bekliyorum.

Merhaba, bu tip durumlarda dikkatli olmakta fayda var. Hurda belgeli bir araç için bu fiyat biraz yüksek gibi. Aracın geçmişini iyice kontrol ettirip, ekspertiz yaptırmak önemli. Bazen gözden kaçan detaylar olabiliyor. Bu sayede iç rahatlığı ile karar verebilirsin. Alternatiflere de bakmak isteyebilirsin, böylece piyasanın genel durumunu daha iyi anlayabilirsin. Son kararı vermeden önce iyice araştır, eminim doğru kararı vereceksin. 😊

Heyecanlı bir karar bu! Hurda belgeli araçlar risk içerebilir, fiyat da biraz yüksek gibi. Alternatifler araştırıp, aracın geçmişini iyice kontrol ettirmen en mantıklısı olabilir. Sonuçta, doğru kararı vermek için ekspertiz ve detaylı inceleme şart. God luck! 😉

Düşünüp biraz alternatiflere de göz atmakta fayda var, hurda belgeli araçlar risk taşıyabilir. Fiyat biraz yüksek gibi duruyor, detaylı inceleme önemli. God luck! 😉

Düşünüp biraz alternatiflere de göz atmakta fayda var, hurda belgeli araçlar risk taşıyabilir. Fiyat biraz yüksek gibi duruyor, detaylı inceleme önemli. God luck! 😉
Hurda belgeli araçlar genellikle risk taşır, fiyat da biraz yüksek gibi duruyor. Biraz daha alternatiflere göz atarak detaylı inceleme yapmanızda fayda var. Bu karar önemli, dikkatli olun! 😉

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...