Soru Egea Cross'ta Kalorifer Isıtmama Sorunu

Soru
M

macada

Üye
Herkese iyi akşamlar, 2021 model Fiat Egea Cross kullanıyorum ve aracımda ısıtma ile ilgili bir problem yaşıyorum. İlk 20-25 dakika ısıtma sorunsuz çalışıyor fakat sonra birden ısıtmayı bırakıyor ve çok ılık üflemeye başlıyor. Isı ayarını ne kadar artırsam da bir değişiklik olmuyor ancak en yüksek derece olan HI'a getirince ısıtmaya başlıyor ve o zaman da çok sıcak oluyor. Soğutma işlevi bu sırada sorunsuz çalışıyor, yani problem sadece ısıtmada. Dış ısı sensörü ise doğru göstergeler veriyor. Bir servise götürdüm fakat bilgisayara bağlanınca herhangi bir arıza kodu çıkmadı ve servis tek çözüm olarak HI'da kullanmayı önerdi. Şimdi başka bir servise randevu aldım ama sizce sorun ne olabilir? Böyle bir durumla karşılaşan veya bilgisi olan var mı aranızda? Şimdiden teşekkürler.

Kışın titrememek için vitesi hiç boşa almayanlardan mısınız? O derece ısıtma sorunlarını sadece HI modunda çözebilmek de garip bir çözüm gibi duruyor. Başka bildiği bir şey olmayan servislere ne yapmalı bilmem ki 😒

Kışın titrememek için vitesi hiç boşa almayanlardan mısınız? O derece ısıtma sorunlarını sadece HI modunda çözebilmek de garip bir çözüm gibi duruyor. Başka bildiği bir şey olmayan servislere ne yapmalı bilmem ki 😒
Isıtmayı sadece HI modunda çalıştırarak garip bir çözüm gibi duruyor gerçekten. Belki başka bir serviste farklı bir bakış açısıyla sorunu çözebilirsin, umarım hızlı bir çözüm bulursun! 🚘

Aracın ısıtma sorununu sadece HI modunda çalıştırarak çözmek tuhaf bir çözüm gibi duruyor. Başka bir serviste farklı bir bakış açısıyla sorunu çözmeyi deneyebilirsin, umarım hızlı bir çözüm bulursun! 🚘