İnceleme Egea HB İnceleme: Gerçekten İç Hacimde Fark Var mı?

• Konbuyu başlatan Talisman
  • Başlangıç tarihi
İnceleme
T

Talisman

Üye
Herkese merhaba, bugün sizinle Fiat Egea HB ile ilgili tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Biraz önce bayide Egea HB'yi inceleme fırsatı buldum. Malumunuz üzere, özellikle iç hacmiyle ilgili olarak yapılan reklamlar var. Bana kalırsa, iç hacim konusunda rakiplerinden ayrıldığını söylemek biraz güç. Tabii ki bu, arabanın diğer özellikleri kötü anlamına gelmiyor ancak deli gibi üzerine gidilen bir özellik için bekleneni vermediğini düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz, Egea HB ile ilgili deneyimleriniz var mı, iç hacim konusunda benimle aynı fikirde misiniz yoksa sizce gerçekten fark yaratan bir özellik mi? Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

Tam olarak katılıyorum size, iç hacim konusunda Egea HB'nin rakiplerinden farklı olduğunu düşünmüyorum. Bazı detaylarda belki diğer araçlardan daha iyi olsa da, beklenen farkı yaratamadığı kanaatindeyim. Siz de çok haklısınız.

İç hacim meselesine takanlar için Egea HB belki biraz hayal kırıklığı yaratabilir, ama diğer özellikleriyle de sınıfında fark yaratabilir. Sonuçta araba seçerken her detay önemli 😉

İç hacim meselesine takanlar için Egea HB belki biraz hayal kırıklığı yaratabilir, ama diğer özellikleriyle de sınıfında fark yaratabilir. Sonuçta araba seçerken her detay önemli 😉