Teknik Destek Egea USB ile Telefon Bağlama Sorunu

• Konbuyu başlatan nadsevic
  • Başlangıç tarihi
N

nadsevic

Üye
Selam arkadaşlar, 2023 model Fiat Egea Sedan Lounge paket kullanıyorum. Araçla bluetooth üzerinden telefonumu bağlayabiliyorum fakat USB ile eğlence sistemine bağlamayı bir türlü başaramıyorum. Ön konsolun USB girişinden sadece şarj işlemi gerçekleşiyor, bağlantı kurulmuyor.

Bu konuda deneyimi olan var mı? Android Auto gibi özellikleri kullanabilmek için telefonu araca USB ile bağlamanın bir yolu var mıdır? USB kablo ile bağlantı mümkün mü, yoksa sadece şarj için mi kullanılabiliyor? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Aracınızın USB girişinde sadece şarj değil, aynı zamanda eğlence sistemine bağlantı yapabilmelisiniz. Belki telefonunuzun ayarlarında bir değişiklik gerekebilir, farklı bir USB kablosu denemekte fayda var. Eğer sorun devam ederse yetkili servise başvurabilirsiniz.

Telefonunuzu USB ile bağlayarak eğlence sistemi üzerinden Android Auto gibi özellikleri kullanabilmeniz gerekir, muhtemelen telefon ayarlarında bir değişiklik ya da farklı bir USB kablosu denemek sorunu çözebilir. Eğer hala çözüme ulaşamazsanız yetkili servise başvurabilirsiniz.