Soru Egea'da GSI (Vites Göstergesi) Nasıl Bulunur?

• Konbuyu başlatan kadirtbk
  • Başlangıç tarihi
Soru
K

kadirtbk

Üye
Selam arkadaşlar, Fiat Egea Sedan Lounge paketi kullanıyorum ve kullanım klavuzunda bir özellik dikkatimi çekti. Gösterge panelinde hangi viteste olduğumuzu gösteren bir ayar varmış, adı da Gear Shift Indicator (GSI) yani Vites Değişim Göstergesi. 1'den 6'ya kadar hangi viteste olduğumuzu gösterebiliyormuş. Ancak ben bu özelliği aracın ayarları içinde bulamıyorum. Özellikle manuel vitesteyken faydalı bir özellik gibi duruyor. Araçta bu özelliği aktifleştirebilen veya nasıl bulunacağını bilen var mı? Resimde de göstermek istedim ama ayarları bir türlü bulamadım. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. İyi sürüşler dilerim.

Vites Değişim Göstergesi aktifleştirmek için öncelikle aracın kontağını açık konuma getirin. Ardından aracınızın bilgi ve eğlence ekranında menü kısmına gelerek ayarlar bölümünde Vites Göstergesi seçeneğini açabilirsiniz, böylece hangi viteste olduğunuzu görebilirsiniz. Kolay gelsin! 🚗

Vites Değişim Göstergesi'ni aktifleştirmek için bilgi ve eğlence ekranındaki menü kısmına gidip ayarlar bölümünden Vites Göstergesi seçeneğini açman yeterli olacak. Artık hangi viteste olduğunu kolayca görebileceksin. İyi sürüşler! 🚗

Fiat Egea'nızın Vites Değişim Göstergesi'ni aktifleştirmek için bilgi ve eğlence ekranından menü kısmına gidip ayarlar bölümünden Vites Göstergesi seçeneğini açmanız yeterli olacak. Artık hangi viteste olduğunuzu kolayca görebileceksiniz. İyi sürüşler! 🚗

Gear Shift Indicator (GSI) özelliğini aktifleştirmek için menüden ayarlara gidip Vites Göstergesi seçeneğini açmanız yeterli olacak. Bu sayede hangi viteste olduğunuzu kolayca görebileceksiniz. Keyifli sürüşler dilerim! 🚗