Tartışma Egea'nın Tüm Proxy Kodları Burada

• Konbuyu başlatan Anpilfan
  • Başlangıç tarihi
Tartışma
A

Anpilfan

Üye
Selamlar herkese, Fiat Egea kullanıcıları olarak biliyorsunuz ki aracımızda pek çok özelliği proxy kodları ile aktif etmek mümkün. Bu başlık altında hepimizin bildiği ya da deneyimlediği proxy kodlarını paylaşarak birbirimize yardımcı olalım istedim. Kimi zaman gösterge paneli aydınlatmasını değiştirmek, kimi zaman kapı kilit sesini aktif etmek gibi kullanışlı özelliklere erişebiliyoruz bu kodlar sayesinde. Elinde faydalı kodlar olan varsa lütfen paylaşsın, hepimiz için faydalı bir kaynak oluşsun. Proxy kodları dışında bu kodları uygularken dikkat etmemiz gereken hususlar varsa onları da paylaşabilirsiniz. Şimdiden katılımlarınız için teşekkürler!

Merhaba, bende de bir Fiat Egea var ve gerçekten bu proxy kodları ile birçok şey yapılabiliyor. En son far sensörlerini aktif ettim, gece yolculukları çok daha rahat oldu. Özellikle kapı kilit sesini ayarlamak baya işime yaramıştı, çocuklarım sayesinde anında fark ediyorum kapılar kapanmış mı diye. Kullandığınız en sevdiğiniz proxy kodu nedir? 🛠️