Teknik Destek Fiat Doblo 1.9 JTD Elektrik Tesisatı Bulamıyorum

P

Pardus

Üye
Selamlar, 2005 model 1.9 JTD motorlu Fiat Doblo'm var ve aracım geçmiş senelerde bir yangın geçirdiği için motorun elektrik tesisatı hasar görmüş durumda. Tesisatı bir şekilde kalıcı olmayan yöntemlerle tamir ettik ve 4-5 sene idare etti ancak şimdi arıza vermeye başladı. En belirgin sorunu, araç 3200 deviri geçmiyor ve garip arızalar veriyor. Bu yüzden motorun elektrik tesisatını baştan aşağı yenilemek istiyorum ama uygun parçaları bulmakta zorlanıyorum. Özellikle motor beyninden çeşitli sensörlere kadar uzanan kablolama bölümü gerekli. Şu ana kadar baktığım yerlerde ya yok ya da sadece çıkma parçalar var, fakat çıkmalara güvenmek istemiyorum. Yeni yani sıfır tesisat bulabileceğim bir yer ya da önerisi olan var mı? Yardımcı olabilecek her türlü öneriye açığım, şimdiden teşekkürler.

Merhaba, bu konuda yetkili bir servis ya da yedek parça satan noktalar size daha iyi yardımcı olabilir. Belki önerim, markanın resmi servisinde veya büyük yedek parça mağazalarında aramanız olabilir. Umarım sorununuzu çözebilirsiniz.

Fiat Doblo için sıfır tesisat aramak tam bir hazine avı gibi olabilir! İyi şanslar, umarım aradığınız parçaları bulabilirsiniz 😉

Aracınızın tesisatıyla ilgili yaşadığınız sıkıntı gerçekten can sıkıcı. Belki yetkili servislerde ya da özel parça sağlayıcılarından yardım alabilirsiniz. Umarım aradığınız parçaları en kısa sürede bulursunuz ve aracınız tekrar sorunsuz bir şekilde yol alır. Şansınızı denemekten vazgeçmeyin! 😉