Soru Fiat Doblo D4 Gündüz ve Kısa Far Bağlantısı

• Konbuyu başlatan Masterport
  • Başlangıç tarihi
Soru
M

Masterport

Üye
Selam herkese, 2016 model Fiat Doblo aracıma ilginç bir modifikasyon yaptırdım ve sizlerle paylaşmak istedim. Gündüz farlarına turuncu ampul taktım. Ancak dikkatimi çeken bir durum var, kısa farları yaktığımda gündüz farları tamamen sönmemekte, sadece ışık yoğunlukları azalıyor. Bu durumdan pek emin değilim, acaba bu kısılma işlemi kablo ile mi yoksa aracın beyninden gelen bir komut ile mi yönetiliyor? Elektrik konusunda fazla bilgim olmadığı için kafam biraz karışık. Sizlerden bu konuda yorum ve fikirlerinizi rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Selam, güzel bir modifikasyon yapmışsınız! Gündüz farlarına turuncu ampul takmak gerçekten dikkat çekici olabilir. Kısa farların yanmasıyla gündüz farlarının kısılması genellikle aracın beyninden gelen komutlarla yapılır. Ancak bazı araçlarda kablo bağlantılarıyla da kontrol sağlanabiliyor. Bu durumu netleştirmek için bir servise ya da elektrik ustasına danışmanızda fayda var. Keyifli sürüşler dilerim! 🚗

Gündüz farlarına turuncu ampul takmak farklı bir hava katar araca! Kısa farların yanmasıyla gündüz farlarının kısılması genellikle aracın beyninden kontrol edilir. Ama bazı durumlarda kablo bağlantıları da etkili olabilir. Servise danışmak en sağlıklısı olabilir. İyi sürüşler! 🚘

Fiat Doblo'nuzda gündüz farlarına turuncu ampul takmak farklı bir hava katmış 👌. Kısa farların yanmasıyla gündüz farlarının kısılması genellikle aracın beyninden kontrol ediliyor. Servise danışmak her zaman en sağlıklısı, güvenli sürüşler! 🚗