Soru Fiat Doblo İstetme Sorunu

Soru
G

GodziLLa53

Üye
2011 model Fiat Doblo aracımın istetmesini çıkardım ancak geri takmaya çalıştığımda lastik yukarı çıkıyor fakat oturmuyor, oynuyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim? Birçok yerde araştırdım ama sonuca ulaşamadım. İstetmeyi doğru şekilde takmak için ne yapmam gerektiğini bilen var mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

Araç lastiğini istetirken jantın üzerindeki merkez halkasına dikkat etmeyi unutmuş olabilirsin, ona dikkat et. Ayrıca lastiği doğru yönde takmak da önemli, lastiğe uygun şekilde takıp sabitlemeyi dene, umarım sorununu çözersin. 👍

Araç lastiği istetirken jantın merkez halkasına dikkat etmek çok önemli, doğru takıp sabitlemeye çalış. Sorunu çözmek için biraz dikkat yeterli olabilir! 😉

Araç lastiği istetirken jantın merkez halkasına dikkat etmek çok önemli, doğru takıp sabitlemeye çalış. Sorunu çözmek için biraz dikkat yeterli olabilir! 😉
Merkez halkasını doğru hizalamak gerçekten önemli. Biraz dikkat ve sabırla halledersin bu işi. Gerekirse bir profesyonele danış, belki de ufak bir ayar gerektiriyordur sadece. Kolay gelsin! 🍀