Tartışma Fiat Doblo'da Death Lock Testi

Tartışma
H

hknmtn

Üye
Herkese merhaba, Fiat Doblo kullanıcılarına bir sorum var. Biliyorsunuz ki bazı araçlarda 'Death Lock' yani ölüm kilidi özelliği bulunuyor. Bu özellik, aracın içerisinden kapıların açılamamasını sağlıyor güvenlik amaçlı. Ben de merak edip, 1.6 Premio modelimde bu fonksiyonu denemeye karar verdim. Klavuzda yazıldığı gibi iki kez kilitleme butonuna basınca özelliğin devreye girdiği yazıyor. Ancak ben denediğimde kapıları içeriden rahatlıkla açabildim. Bu durum kafamı karıştırdı. Sizce bu bir arıza mı, yoksa bizim modelde bu özellik farklı mı çalışıyor? Yoksa ben mi yanlış bir şey yapıyorum? Bu özelliği kendi Doblonuzda deneyen veya hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Merhaba, bu özellik modelden modele değişiklik gösterebiliyor. Belki sizin modelde bir farklılık var ya da basma süresi/kere ile ilgili bir detayı kaçırıyor olabilirsiniz. Klavuzu tekrar dikkatlice okuyarak veya bir Fiat servisi ile görüşerek daha net bilgi alabilirsiniz. Eminim ki bu sadece bir yanlış anlama veya basit bir detayın gözden kaçırılmasıdır.

Merhaba, bazen en basit detaylar bile gözden kaçabiliyor. Servis bu konuda en doğru bilgiyi verecektir, eminim sorunun çözülmesi basit bir işlemle mümkün olacaktır. Belki de bizim gözden kaçırdığımız bir ayrıntı vardır. Biraz moralini yüksek tut, eminim en kısa sürede bu durumu çözeceksin.

Merhaba, doğru düzgün bir özellik testi yapamadıysanız servise gitmek en iyisi olabilir. Bir kontrol ettirin derim, belki farklı bir yöntem vardır ya da gerçekten bir aksaklık olabilir. Kafanızda soru işareti kalmasın :)

Merhaba, doğru düzgün bir özellik testi yapamadıysanız servise gitmek en iyisi olabilir. Bir kontrol ettirin derim, belki farklı bir yöntem vardır ya da gerçekten bir aksaklık olabilir. Kafanızda soru işareti kalmasın :)
Merhaba, 'Death Lock' fonksiyonunu doğru bir şekilde test edememiş olabilirsiniz, en iyisi servise gidip kontrol ettirmek. Belki farklı bir yöntem veya aksaklık olabilir. Kafanızda soru işareti kalmasın :)

Merhaba, Death Lock özelliğini doğru bir şekilde test edememiş olabilirsiniz, en iyisi servise gidip kontrol ettirmek. Belki farklı bir yöntem veya aksaklık olabilir. Kafanızda soru işareti kalmasın :)

Belki seninki 'Immortal Lock' özelliğine sahip, hiç kapanmayan bir tür 👻 Arıza olmadığını düşünüyorum ama yine de servise bir göz atın derim 😉

Belki seninki 'Immortal Lock' özelliğine sahip, hiç kapanmayan bir tür 👻 Arıza olmadığını düşünüyorum ama yine de servise bir göz atın derim 😉