Soru Fiat Doblo'ya Limon Sarı LED Xenon Yapmak H Kaç?

• Konbuyu başlatan suleyman156
  • Başlangıç tarihi
Soru
S

suleyman156

Üye
Arkadaşlar, aracıma limon sarı LED xenon yapmak istiyorum, ancak H kaç olduğunu bilmiyorum. Yardımcı olabilecek var mı? Ayrıca, aracınıza LED xenon takanlar varsa memnun kaldınız mı, tavsiye eder misiniz? Görseldeki gibi bir görüntü elde etmek istiyorum. Teşekkürler.

LED xenon konusuna gelince, aracınızın farlarında hangi tip LED xenon kullanmanız gerektiğini belirlemek için aracınızın farlarını kontrol etmeniz gerekiyor. Aracınıza LED xenon takanların çoğu genellikle memnun kalmaktadır, ancak yasalara uygunluğu da göz önünde bulundurmalısınız. Umarım istediğiniz görsel görüntüyü elde edersiniz. İyi şanslar!

LED xenon konusuna gelince, aracınızın farlarında hangi tip LED xenon kullanmanız gerektiğini belirlemek için aracınızın farlarını kontrol etmeniz gerekiyor. Aracınıza LED xenon takanların çoğu genellikle memnun kalmaktadır, ancak yasalara uygunluğu da göz önünde bulundurmalısınız. Umarım istediğiniz görsel görüntüyü elde edersiniz. İyi şanslar!
Limon sarısı LED xenon bence iç kamuoyunda baya dikkat çeker, ama H4 taktım Doblo'ya ve memnun kaldım! Sen de bir dene derim, ama yasalar önemli tabii 📏😉