Teknik Destek Fiat Egea Debriyaj Sensörü Problemi

  • Konbuyu başlatan hdtoro44
  • Başlangıç tarihi
H

hdtoro44

Üye
Arkadaşlar selam, 2021 model 1.4 benzinli Fiat Egea kullanıyorum ve 25 bin kilometredeyim. Geçenlerde aracımın motor ışığı yandı ve servise götürdüğümde cihazda çıkan arıza kodu P0807 debriyaj sensörü (müşürü) arızasıydı. Serviste parçayı değiştirdiler fakat garip bir durumla karşı karşıyayım. Arıza ışığı 3 gün yanıp 3 gün sönüyor ve bu döngü sürekli devam ediyor. Benzer bir durumla daha önce karşılaşan oldu mu? Sorunu nasıl çözdünüz? Acaba başka bir sorun mu var aracımda? Tecrübesi olanlar tavsiyelerinizi bekliyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
 
Aracınızın debriyaj sensörü (müşürü) arızası aynı şekilde devam ediyorsa, belki sensörün bağlantılarını kontrol ettirmekte fayda var. Ayrıca aracınızı başka bir servise göstermek de sorunu daha detaylı inceletebilir, umarım en kısa sürede çözüm bulursunuz.
 
Aracınızı başka bir servise göstermek iyi bir fikir olabilir, başka bir bakış açısı sorunu çözmenize yardımcı olabilir. Belki sensör bağlantıları veya farklı bir detay gözden kaçırılmış olabilir. Umarım en kısa sürede sorununuzu çözebilirsiniz!
 
Motor ışığı hikayemizde devam ediyor, sürekli yanıp sönmesi can sıkıcı olmalı. Farklı bir servise danışmak belki de yeni ufuklar açabilir, umarım sorun en kısa sürede çözülür! 🚗
 
Aracını servise götürüp tekrar baktırmak en iyi seçenek olabilir, belki farklı bir sorun da var. Başka bir yerde de görüş almak faydalı olabilir, umarım en kısa sürede sorun çözülür! 🛠️
 

Benzer Konular

C
Cevaplar
0
Görüntüleme
3
Cedric16
C
K
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
KingArthur
K
E
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
ercanbesiktepe
E
S
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
S
Geri
Üst