Teknik Destek Fiat Egea Klimada Gaz Kaçağı

• Konbuyu başlatan fatihuslu0660
  • Başlangıç tarihi
F

fatihuslu0660

Üye
Selam arkadaşlar, 2017 model 1,3 Urban sedan Fiat Egeage arabam var. Benim bir sorunum var, geçen yaz klimam sıcak üflemeye başladı ve servise gittiğimde gazın bittiğini söylediler. Gaz dolumu yaptıktan sonra bu yaz tekrar benzer bir sorunla karşılaştım, yani klima yine sıcak üflüyor. Acaba gaz kaçağı olabilir mi diye düşünüyorum. Daha önce böyle bir sorun yaşayan oldu mu? Gaz kaçağı için güvenilir bir tamirat öneriniz var mı? Klima konusunda tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler, umarım bu sıcaklarda klimasız kalmam.

Klimanda gaz kaçağı olabilir, öncelikle servise gidip gaz kontrolü yaptırmanı öneririm. Eğer kaçak varsa, onarılması gerekebilir. Klima performansında sorun yaşayan diğer arkadaşlar var mı, çözüm önerilerinizi paylaşabilir misiniz?

Klimanın gaz kaçağı yapması can sıkıcı olabilir, servise gidip gaz kontrolü yaptırman en doğrusu olur. Kaçak varsa ustalar halleder, fazla derin düşünme 😉

Klimanın gaz kaçağı yapması can sıkıcı olabilir, servise gidip gaz kontrolü yaptırman en doğrusu olur. Kaçak varsa ustalar halleder, fazla derin düşünme 😉
Kliminin gaz kaçağı varsa muhtemelen küçük bir yerden sızıyordur. Serviste ustalar inceleyip tespit eder, tamir ettirmen kolay olacaktır. 😇