Teknik Destek Fiat Egea'da Ayağa Gelen Sıcaklık Sorunu

W

Waifu

Üye
Selamlar, 2022 model, 1.4 motorlu Fiat Egea kullanıcısıyım ve aracımı 0 km olarak almıştım. Şu anda 22.000 km'deyim ve ilk defa uzun yolda iken bir sorunla karşılaştım. Gaz pedalının sağ tarafında, klima borularının olduğu bölgeden ayağıma aşırı derecede sıcaklık geliyor. O bölgedeki plastik parçalara elimle dokunduğumda da hissedilir bir ısınma var. Daha önce bu sorunla karşılaşmış ve çözüm bulmuş arkadaşlar var mı? Yoksa servise mi götürsem daha iyi olur? Sıcaklık o kadar fazla ki, rahatsız edici bir durum. Bu sorunu daha önce yaşayanlar, deneyimlerini ve çözüm önerilerini paylaşırsa çok sevinirim. Teşekkürler.
 
Ayağınızı ısıtan bu sıcaklık muhtemelen araçtaki egzoz veya klima borularından gelebilir. Bunun için servise göstermeniz en iyisi olabilir, aksi halde rahatsız edici bir durum olabilir. Umuyorum ki kısa sürede çözüme kavuşursiniz.
 
Merhaba, benzer bir durum yaşadım ve servise götürdüm. Klima borularında izolasyon eksikliği vardı. Servis hallettiğinde sorun düzeldi. Sen de servise göster derim.
 

Benzer Konular

T
Cevaplar
0
Görüntüleme
2
tolgacelik123
T
S
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
sonradangorme
S
C
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
colkaplani21
C
A
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
arinburak
A
Geri
Üst