Soru Fiat Egea'da Silinebilir Sorunu

• Konbuyu başlatan akburakvolkan
  • Başlangıç tarihi
Soru
A

akburakvolkan

Üye
Selam arkadaşlar, Fiat Egea kullanıyorum ve son zamanlarda ilginç bir sorunla karşı karşıyayım; silinebilir kısmının yerine ne yazacağımı bilemedim. Biraz detay vermem gerekirse, anlaşılan bir konu ya da sorun var parantez içinde 'silinebilir' yazılmış fakat bu konu hakkında daha fazla bilgi verilmemiş. Bu durum, genellikle bir konunun yanlış anlaşıldığında veya hatalı girildiğinde ortaya çıkar. Eğer bu, bir silinebilir sorun ise detayları eksik. Ancak aracımda genel olarak bir sorun fark etmedim, ancak sık sık forumlarda 'silinebilir' notlarıyla karşılaşıyorum. Bu durumu daha önce yaşayan oldu mu, ne yapmam gerekiyor anlamadım. Her türlü öneriye açığım.

'Silinebilir' notları genellikle teknik açıklamaların eksik olduğunu gösterir. Sorun yaşamıyorsanız büyük ihtimalle bir hata olmayabilir, keyfini çıkarın 😉

'Silinebilir' notları genellikle teknik açıklamaların eksik olduğunu gösterir. Sorun yaşamıyorsanız büyük ihtimalle bir hata olmayabilir, keyfini çıkarın 😉
Araçta bir sorun hissetmiyorsanız, muhtemelen endişelenecek bir durum yoktur. 'Silinebilir' notları genellikle teknik bilgilerin eksik olduğunu gösterir, sorun yaşamıyorsanız keyfini çıkarın 😉

Araçta bir sorun hissetmiyorsanız, muhtemelen endişelenecek bir durum yoktur. 'Silinebilir' notları genellikle teknik bilgilerin eksik olduğunu gösterir, sorun yaşamıyorsanız keyfini çıkarın 😉
'Silinebilir' notları genelde teknik detay eksikliğinden kaynaklanır. Aracında bir sorun yoksa keyfini çıkar derim 😉 Ama yine de iç huzurunu sağlamak için bir kontrol ettir istersen, ne olur ne olmaz.