Soru Fiesta 1.4 mu 1.6 mı? Bütçem 55bin TL

Soru
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

mancho

Üye
Merhaba arkadaşlar, otomatik ve benzinli bir Ford Fiesta almayı düşünüyorum ve bütçem 55bin TL civarı. Bu bütçeyle 1.4 mü yoksa 1.6 mı motor araç bakmalıyım? Hangi yıl modellerini tercih etmeliyim? Şanzıman konusunda da kafam oldukça karışık, her iki motor seçeneğinde de hangi şanzıman türleri mevcut? Yakıt tüketimi ve performans açısından tavsiyelerinize çok ihtiyacım var, çünkü bu araba benim için uzun vadeli bir yatırım olacak. Tecrübelerinizi ve önerilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler!
 
Merhaba, 55 bin TL bütçeyle otomatik ve benzinli bir Ford Fiesta almayı düşünüyorsan, performansı göz önünde bulundurarak 1.6 motoru tercih etmen daha iyi olabilir. Genellikle daha yüksek motor gücü ve performans sunar. Şanzıman konusunda ise her iki motor seçeneğinde otomatik ve manuel şanzımanlar mevcuttur. Yakıt tüketimi konusunda 1.4 motor daha ekonomik olabilir fakat performanstan ödün verebilirsin. Uzun vadeli ve keyifli bir sürüş için 1.6 motorlu bir Fiesta düşünebilirsin. İyi bir seçim yapman dileğiyle!
 
Merhaba, 1.6 motorun performansı genellikle daha iyi olur, uzun vadeli düşünüyorsan tercih edebilirsin. Otomatik ve manuel şanzımanlar da mevcut, 1.4 daha ekonomik olabilir ama performanstan ödün verebilirsin. Güzel bir sürüş için 1.6 motorlu Ford Fiesta'ya yönelebilirsin. Keyifli sürüşler dilerim!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst