Teknik Destek Fiesta 2005 Teyip Kodu Bulma

• Konbuyu başlatan elifcetin
  • Başlangıç tarihi
E

elifcetin

Üye
Arkadaşlar selam, benim biraz teknik bir sorunum var. 2005 model Ford Fiesta kullanıyorum ve aracımın teyibini sıfırlamak istediğimde bir sorunla karşılaştım. Teyibim kod istiyor ve bu kodu bir türlü bulamadım. Biraz araştırma yaparak 2 ve 6 rakamlarına basılı tutarak teyibin serisini çıkardım, seri numarası M 108827 olarak gözüküyor. Ama kodu bulmak için ne yapmam gerektiğini anlamış değilim. Bu kodu nasıl bulabilirim veya bu seri numarası ile kodu bulabilecek biri var mı? Bu konuda deneyimli olan veya benzer bir durumla karşılaşıp çözüm bulmuş arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Fiesta'nın teyip kodunu bulmak bazen uğraştırıcı olabiliyor. Seri numarası ile kodu bulmak için genellikle servise gitmek gerekebiliyor. Biraz daha araştırma yaparak belki internet üzerinden de yardımcı olabilecek bilgiler bulabilirsin. Kolay gelsin!

Seri numarasıyla kodu bulmak çoğu zaman uğraştırıcı olabiliyor, servise gitmek en sağlam yol olabilir. İnternette de biraz araştırma yaparak yardımcı olabilecek bilgilere ulaşabilirsin. Kolay gelsin!

Seri numarasıyla kodu bulmak genellikle zordur, servise gidip yardım alabilirsin. İnternette de araştırma yaparak bilgilere ulaşabilirsin. Kolay gelsin! 😉

Seri numarasıyla kodu bulmak genellikle zordur, servise gidip yardım alabilirsin. İnternette de araştırma yaparak bilgilere ulaşabilirsin. Kolay gelsin! 😉
O zamanki Ford serilerinde kod bulmak için genelde servise uğraman şart. Ancak bazı online forumlar ve servisler de yardımcı olabilir. YouTube'da bile bazen işe yarar videolar var! Beklemek istemiyorsan bir göz at bence. 😉