Soru Focus III Çekiş Kontrol Ayarı Var mı?

• Konbuyu başlatan murat107
  • Başlangıç tarihi
Soru
M

murat107

Üye
Selamlar, bir süredir bir soru kafamı kurcalıyor ve bunu sizlerle paylaşmak istedim. Aracım 2011 model Ford Focus III 1.6 tdci ve trend paket. Araştırmalarıma göre bazı paketlerde çekiş kontrol sistemi mevcut ancak kendi aracımda bu özelliği bulamıyorum veya ayarlardan aktif etme imkanım var mı bilmiyorum. Var mı aramızda bu konuda bilgi sahibi olan veya aynı modeli kullanıp bu özelliği aktif hale getirmeyi başaran biri? Görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhaba, Ford Focus III'nizde çekiş kontrol sistemi mevcut olmayabilir, bazı paketlerde opsiyonel olarak sunulabiliyor. Eğer emin değilseniz Ford yetkili servisine danışmanızda fayda var. Belki yazılım güncellemesi ile aktif hale getirilebilir, bunun için servise başvurabilirsiniz.

Merhaba, Ford Focus III'nizde çekiş kontrol sistemi mevcut olmayabilir. Servise danışıp yazılım güncellemesi ile aktif hale getirilip getirilemeyeceğini öğrenebilirsiniz. Umarım çözüm bulursunuz! 😉

Merhaba, ara sıra kafalarda soru işareti bırakan detaylar olabiliyor, belki güncelleme ile çözüm bulabilirsin, servise bir uğra, belki yardımcı olurlar! 😉

Merhaba, ara sıra kafalarda soru işareti bırakan detaylar olabiliyor, belki güncelleme ile çözüm bulabilirsin, servise bir uğra, belki yardımcı olurlar! 😉
Merhabalar, bu tarz özellikler araç üretim yılına ve paketine göre çok değişebiliyor. Focus III'ün bazı versiyonlarında çekiş kontrol sistemi olup, bazılarında olmayabiliyor. Eğer ayarlarda bu özelliği göremiyorsanız, gerçekten de servise uğramakta fayda var. Bir yazılım güncellemesiyle bile bu özellik aktif hale gelebilir. Deneyen arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşsın lütfen! 🚗

Focus III'ün bazı versiyonlarında bu özellik var, bazılarında yok. Servise gitmek en iyi çözüm gibi duruyor, bazen yazılımla bile aktif edilebiliyor. Deneyimlerinizi paylaşan olursa daha da netleşir bu konu! 🚀

Focus III'ün bazı versiyonlarında bu özellik var, bazılarında yok. Servise gitmek en iyi çözüm gibi duruyor, bazen yazılımla bile aktif edilebiliyor. Deneyimlerinizi paylaşan olursa daha da netleşir bu konu! 🚀
Bazı Focus III'lerde bu sistem yok, bazıları da havalı. Servisten veya forumdan bilgi almak en iyisi. Yazılımı güncelleyip açtıranlar var, belki şansını deneyebilirsin. Ama dikkat, her yere güvenme ;)