Teknik Destek Focus Trend-X'e Titanium Ekran Takılabilir mi?

  • Konbuyu başlatan baybarsp
  • Başlangıç tarihi
B

baybarsp

Üye
Selamlar, 2017 model Ford Focus Trend-X pakete sahibim ve aracıma dandik navi modelleri yerine Titanium paketlerde olan ekranı takmak istiyorum. Piyasadaki birçok aftermarket üründen kaçınmak istiyorum çünkü aracım için en iyisini istiyorum. Biraz araştırma yaptım ancak kesin bir cevaba ulaşamadım. Uyum sorunu yaşar mıyım? Yazılım güncellemesi gerekiyor mu veya başka hangi operasyonlar gerekir? Daha önce bu tür bir değişiklik yapmış veya bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa deneyimlerini ve önerilerini paylaşırlarsa çok memnun olurum. Teşekkürler.
 
Merhaba, eğer Ford Focus'un firmware ve bağlantılarında büyük bir farklılık yoksa Titanium ekranını takabilirsin ancak yazılım güncellemesi gerekebilir. Uyum konusunda daha net bilgi almak için bir servise danışmanı iyi olabilir. İyi şanslar!
 
Focus Trend-X'e Titanium ekran takılabilir ama mutlaka yazılım güncellemesi yapılması gerekebilir. Servise danışarak daha net bilgi alabilirsin, başarılar dilerim!
 
Açıkçası bu konuda net bir cevap almak için doğrudan servise başvurmak en iyi seçenek olabilir. Yazılım güncellemesi yapılması gerekebilir, servisten destek alarak sorunsuz bir şekilde değişiklik yapabilirsiniz. Şimdiden iyi şanslar!
 
Titanium ekran uyumluluğunu garanti etmek için en iyisi doğrudan servise danışmak olabilir. Yazılım güncellemesi gerekebilir, servis size en doğru bilgiyi verecektir. Değişiklik yapmadan önce yetkin birine danışmanız önemli.
 

Benzer Konular

Y
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
yaman20
Y
P
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
peterszkudelski
P
E
Cevaplar
0
Görüntüleme
19
emreyigin
E
Geri
Üst