Teknik Destek Ford Connect Beyin Arızası ve Yüksek Ücret!

  • Konbuyu başlatan Alajualanse
  • Başlangıç tarihi
A

Alajualanse

Üye
Selam arkadaşlar, 2011 model Ford Connect sahibiyim ve son dönemlerde aracımda ciddi bir sorun yaşamaya başladım. Elektriğinde bir sıkıntı var ve aracı elektrikçiye götürdüğümde beyin arızası olduğunu söylediler. Arızanın giderilmesi için istenen ücret ise tam 2000 TL! Bu konuda tecrübesi olan veya başka bir çözüm önerisi sunabilecek olan var mı? Bu fiyat normal mi? Yoksa daha uygun bir çözüm yolu var mı diye merak ediyorum. Ustalık namına bu kadar yüksek bir ücret istenmesi doğru mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.
 
Vay be, 2000 TL mi istemişler beyin için! Aynı sorunu yaşamış bir arkadaşım bilgisayarının anakartı için daha uygun bir fiyata çözüm bulmuştu. Biraz araştırarak farklı yerlere de danışabilirsin belki daha uygun fiyatlı bir çözüm bulabilirsin. Bu konuda kesinlikle kandırılmamalısın.
 
Aracının beyni pahalıya patlamış anlaşılan. Farklı yerlere de bak, baya bir farklı fiyatlar alabilirsin. Sonuçta elektronik işler pahalı oluyor genelde. Umarım daha uygun bir çözüm bulursun, geçmiş olsun.
 
Geri
Üst