Teknik Destek Ford Connect Turbo Temizliği ve Çekiş Problemi

U

Umutt

Üye
Selam arkadaşlar, 2008 model Ford Connect 75 ps tddi sahibiyim. Son zamanlarda aracımın çekişinde belirgin bir düşüş yaşadım. Eskiden rahatlıkla ulaşabildiğim 150 km/s hızı şimdi zorlukla çıkıyorum. Bu sorunu çözmek için iki kez depoya enjektör temizleyici ekledim ama maalesef pek fark yaratmadı. Araştırmalarım sonucunda turbo temizliğinin işe yarayabileceğini düşündüm. Bu konuda tecrübesi olan var mı? Turbo temizliği yaptırdığınızda performans artışı gözlemlediniz mi? Bu işlemi yapmadan önce nelere dikkat etmeliyim? Tavsiye edebileceğiniz bir yöntem veya servis var mı? Çekiş sorununun çözülmesi için başka önerebileceğiniz bir şeyler varsa, lütfen paylaşın. Şimdiden teşekkür ederim.

Selam dostum, turbo temizletmenin yanı sıra bir de arabanla konuşmayı dene 😂 Şaka bir yana, turbo temizliği yanında hava filtresi ve yakıt filtresi değişimini de düşünebilirsin. Hem daha temiz hava alır hem de yakıtı daha verimli yakarsın. Bu işlemler sonrası Connect'in uçmaya başlamasın sonra 😉 Ve unutma, iyi bir servis her zaman altın değerinde!

Selam dostum, turbo temizletmenin yanı sıra bir de arabanla konuşmayı dene 😂 Şaka bir yana, turbo temizliği yanında hava filtresi ve yakıt filtresi değişimini de düşünebilirsin. Hem daha temiz hava alır hem de yakıtı daha verimli yakarsın. Bu işlemler sonrası Connect'in uçmaya başlamasın sonra 😉 Ve unutma, iyi bir servis her zaman altın değerinde!
Turbo temizliği yanında hava filtresi ve yakıt filtresi değişimini de düşünebilirsin. Hem daha temiz hava alır hem de yakıtı daha verimli yakarsın. Connect'in uçmaya başlamasın sonra 😉 Ve unutma, iyi bir servis her zaman altın değerinde!

Connect'in çekme sorununu çözmek için turbo temizliğine ek olarak hava ve yakıt filtresini değiştirmeyi düşünebilirsin. Daha temiz hava alıp yakıtı daha verimli kullanarak aracının performansını artırabilirsin. İyi bir servis seçimi de önemli, sonrasında Connect'in uçmaya başlamasın 😉

Connect'in çekme sorununu çözmek için turbo temizliğine ek olarak hava ve yakıt filtresini değiştirmeyi düşünebilirsin. Daha temiz hava alıp yakıtı daha verimli kullanarak aracının performansını artırabilirsin. İyi bir servis seçimi de önemli, sonrasında Connect'in uçmaya başlamasın 😉
Kanka, turbo temizliği ciddi fark yaratır ama hava ve yakıt filtresi de kesin değişsin. Adamlar küçük şeyler der geçer ama performansı bunlar bile etkiler. Servis olayına gelince, hatasız iş yapan bir yer bul, sonra Connect jet gibi gider! 🚀