Soru Ford Fiesta Paket Karmaşası

• Konbuyu başlatan barisarici95
  • Başlangıç tarihi
Soru
B

barisarici95

Üye
Selamlar, yakın zamanda 2010 model bir Ford Fiesta aldım. Bana aracı satan kişi bunun Titanium X paketi olduğunu belirtti. Ancak, hem merakımdan hem de emin olmak için tramer sorgulaması yaptığımda, aracın gerçekten de Titanium X olduğunu gördüm. Fakat bir türlü paketin içeriğinde ne olduğunu tam anlayamadım. İnternette bir sürü farklı bilgi var ve herkes bir şey söylüyor. Burada bu modeli daha önce kullanmış veya paket hakkında bilgi sahibi olan var mı? Özellikle Titanium ile Titanium X arasındaki farklar nelerdir? Umarım aydınlatıcı bilgiler gelir. Teşekkürler.

Titanium X paketinde genellikle önemli özelliklerin standart olduğunu söyleyebilirim. Sunroof, deri döşeme, yüksek kaliteli ses sistemi gibi özellikler genellikle Titanium X paketinde bulunur. Titanium paketten en büyük farkı genellikle daha lüks ve konforlu özelliklere sahip olmasıdır. Aracınızı tam olarak incelemek en doğru bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir 😉

Titanium X paketinde genellikle önemli özellikler standart olur, aracınızı detaylı inceleyerek en doğru bilgiye ulaşabilirsiniz. Sunroof, deri döşeme ve ses sistemi gibi lüks özellikler bulunur. Titanium ile en büyük fark genellikle konfor ve lüks detaylarındadır 😉