Soru Giulietta Almak İçin Fiyat Yardımı?

Soru
M

macada

Üye
Arkadaşlar merhaba, bugün 2. el araba bakınırken Alfa Romeo Giulietta'ya gözüm takıldı. Bayide, 2016 model, dizel, otomatik, cam tavanlı, çift egzoslu, stilli 18' jantlarla dolu bir Giulietta varmış. Üstelik sıfır olarak. Hem otomatik oluşu hem de bu özellikleriyle tam aradığım tarzda bir araç. Fiyat için bayi müdürüyle konuştuğumuzda, arkadaşım olduğu için belki de bana iyi bir indirim yapabilir. Fakat, genel olarak bu modelin piyasa değerinin ne civarda olduğunu bilmiyorum. Bu model için ne kadar bir fiyat beklemeliyim? Alfa Romeo kullanıcıları veya araç alım satımı konusunda deneyimli arkadaşlar, beni bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim. Doğru bir fiyatı nasıl anlarım ve bu araç için ödeyeceğim miktarın, aracın değerine uygun olup olmadığını nasıl karar verebilirim? Tecrübelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

Giulietta'ya göz atmaya ne dersin? Bu tarz özelliklerle dolu bir araç, indirimli bir fiyatla kapını çalıyorsa kaçırma derim 😉

Arabayı beğenmişsin, fiyatta da anlaşırsan tamamdır 😉 Alfa Romeo Giulietta gibi özel bir araca sahip olmak heyecan verici olabilir. Fiyat konusunda dikkatli olmak önemli, ekspertiz yaptırıp piyasadaki değerine göre karar verebilirsin. Hayırlı olsun şimdiden, umarım istediğin gibi bir anlaşma yaparsın!