Teknik Destek Honda Civic Arka Cam Filminde İz Problemi

• Konbuyu başlatan Proaggressive
  • Başlangıç tarihi
P

Proaggressive

Üye
Selamlar herkese, 2018 model Honda Civic'im var ve geçtiğimiz hafta Llumar'ın resmi bayisine cam filmi yaptırmaya karar verdim. Her şey tamamdı fakat eve geldiğimde arka camda filmde bazı izlerin oluştuğunu gördüm. Uygulamanın hemen ardından böyle bir problemle karşılaşmak üzdü açıkçası. Firmanın 10 yıl cam filmi garantisi vermesine rağmen, böyle bir durumda ne yapılması gerektiği konusunda biraz kafam karışık. Cam filmi uygulaması sonrası bu tarz bir iz oluşması normal mi? Yoksa uygulamada mı bir hata var? Tecrübesi olan veya bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa yönlendirmelerini rica ediyorum. Teşekkürler.

Arka cam filmi uygulamasından sonra iz oluşması olmaması gereken bir durum. Bu durumu firma ile paylaşmalısınız ve garantiden yararlanarak tekrar kontrol ettirmenizde fayda var. Umarım sorun en kısa sürede çözülür.

Arka cam filmi uygulamasından sonra oluşan izler sıkıntılı bir durum, direkt firmayla iletişime geçip garantiden faydalanarak tekrar kontrol ettirmen en mantıklı adım olabilir. Sorunun çözülmesi dileğiyle.