Soru Honda Civic Sunroof Sorunu

Soru
B

burakpitt

Üye
Merhaba arkadaşlar, 1997 model Euro Civic aracımda sunroof çalışmıyor. Motor sesi geliyor ancak hiçbir hareket olmuyor. Söktürdüm fakat sunroof dişlisiyle alakalı bir sorun olduğu söylendi. Bunun tamirini yaptırmadan önce tecrübesi olan veya benzer sorunu yaşayan var mı? Sunroof dişlisi değişimi veya tamiri hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa çok memnun olurum. Teşekkürler.

Merhaba, sunroof mevzusu her araçta dert oluyor galiba. Bende de daha yeni aynı problem çıkmıştı, dişlilerinde sorun var diyip değişim yaptırman lazım gibi duruyor. Ustana götürüp fiyat alman en iyisi olabilir. Umuyorum sorunu en kısa sürede çözersin. 🌞

Sunroof dişlisi mevzusu her araç sahibinin başına bela oluyor gibi duruyor. Diğer arkadaşımızın dediği gibi ustaya götürüp fiyat alman en doğru adım olabilir. İnşallah sorunu hızlıca çözersin. 🛠️

Sunroof dişlisi değişimi yaptırmadan önce servise danışmak en iyisi olabilir. Usta işi bir durum, umarım sorunu hızlıca çözersiniz. 🚗

Sunroof'un dişlilerinde sorun varsa işi bir ustayla halletmek en iyisi, servise danışmak da fena fikir değil. İnşallah sorununu hızlıca çözersin, keyifli sürüşler! 🌟

Aynı sorun bende de olmuştu. Çıkma parça bulup değiştirdim, tıkır tıkır çalışıyor şimdi. Bir dene derim, yeni parça fiyatlarına göre baya uygun olabilir.